Urla lokma firması arayışınızda ölçüt ne olmalıdır. Ucuz lokma mı, sağlıklı ve temiz lokma mı? Urla’da faaliyet gösteren firma mı yoksa İzmir lokma firması mı olmalıdır. İşte bu soruların cevaplarını yanıtlamaya çalışacağız. Böylece lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımız da rahatlıkla bir firma seçebilecek hale geleceklerdir. Öncelikle ucuz lokma nedir? Bu sorunun yanıtını bulmaya çalışalım. Ucuz lokma demek bayat malzeme demektir. Kalitesiz veya ikinci sınıf hammadde demektir. Özensiz iş gücü demektir.

Urla lokma dökümünde sağlık ve temizlik son derece önemlidir. Sağlıklı bir lokma için gereken şartlar da bellidir. Temiz araç ve gereçler, temiz ve düzenli personel olmazsa olmazlardandır. Kullandığı ürünlerin son kullanma tarihleri geçmiş olmamalıdır. Mümkünse bir paketi inceleyip son kullanma tarihini kontrol ediniz. Özellikle unda son kullanma tarihi çok önemlidir. Stok yapıp ucuza mal etmek isteyen firmaların ürünleri bayat olabilmektedir.

Urla lokma firmasında kalite ne demektir

İzmir lokma geçmişi çok eskilere dayanan bir geleneğin bugünlere kadar gelmiş bir şeklidir. Geçmişte üretildiği şekli olan el üretimi artık pek kullanılmamaktadır. Daha çok makineler yardımı ile otomatik bir üretim söz konusudur. Bu makineleşme seri üretimi beraberinde getirmektedir. Böylece çok daha kaliteli bir üretimin önü açılmaktadır. Burada sadece önemli olan kaliteli malzemelerin kullanılmasına dikkat etmek gereklidir.

Lokmada kullanılan ana malzemelerden birisi olan şekerin günümüzde çok farklı bir kullanımı söz konusudur. Mısır şurubu ya da glikoz şurubunun kullanımı gıda sektöründe oldukça sık kullanılmaktadır. Üç kuruş daha fazla kazanacağım diyen insanların tercih ettikleri bu madde Urla lokma tatlısında da kullanılmaya başlanmıştır. Tatlının lezzetini bozması bir yana insan sağlığı üzerinde de olumsuz etkileri bilim adamları tarafından sıkça tartışılmaktadır.

Urla lokma

Urla Lokmacısı

İyi bir İzmir lokmacı temiz, lezzetli ve sağlıklı lokma dökümü gerçekleştiren firmadır. Bunun da yolu doğal ve taze malzemeleri kullanmaktan geçmektedir. Ayrıca temizliğine önem veren neyi nasıl yapması gerektiğini çok iyi bilen insanlardan geçmektedir. Biz yıllarımızı bu işi en iyi nasıl yaparız sorusu ile geçirdik. Kaliteli ve sağlıklı lokma üretmek bizim işimizdir.

Urla lokmacısı arayan vatandaşlarımızın en çok yakındıkları konuların başında kış aylarında lokmacı bulamadıklarıdır. Yaz aylarında bir şekilde buraya gelen lokmacı firması bulunmaktadır. Bunun sebeplerinden birisi yaz aylarında burada lokma dağıtımı oldukça fazla bir şekilde gerçekleşmektedir. Dağıtım sayısı fazla olduğu için buraya gelen lokmacının yol parası rahatlıkla karşılanmaktadır. Fakat kış aylarında bu kadar yoğun bir dağıtım olmamaktadır.

Urla’da Lokma Dağıtımı

Yaz aylarında farklı kış aylarında farklı bir fiyata sahip istisna yerlerden biriside Urla’dır. Burasının kış aylarında nüfus popülasyonu oldukça düşmektedir. Dolayısı ile kış aylarında hem lokma dağıtım sayısı azalmakta hem de dağıtılacak lokmanın da süresi uzamaktadır. Bu yüzden de kış aylarında pek çok lokmacı burada faaliyet göstermek istememektedirler.

Urla’da kış aylarında lokma dağıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlarımıza biz oldukça değişik bir çözüm bulduk. Biz Urla lokma dağıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlarımıza yol ücretini ayrıca ödemek istemiyor iseler bu çözüm işlerine yarayacaktır. Bu çözümümüz şu şekildedir. Bizimle temasa geçen vatandaşımıza belli bir tarih vermeden daha sonra bir tarih belirlemek üzere anlaşıyoruz. Böylece buradaki lokma dağıtımlarını biriktirip belli bir güne toparlamaktayız. Bu günde yapılacak lokma dağıtımları sayesinde hem bizim zararımız engellenmiş olunuyor. Hem de buradaki hayırsever vatandaşlarımızın lokma dağıtımı gerçekleşmiş olmaktadır.

Urla Lokma Fiyatı

Urla’da lokma dağıtımının zorluklarını yukarıda kısaca açıkladık. Buradaki en büyük zorluğun ulaşımdan kaynaklandığını da söylemiştik. Buda ister istemez Urla lokma fiyatını etkilemektedir. İnternet üzerinde çok ucuz lokma dökümü diye bazı ilanları görmüşsünüzdür. Bu firmaların yaptığı işlere baktığınızda ise gerçekte hiç te ucuza olmadığı anlaşılmaktadır.

Bu firmaların nasıl bir hile yaptıklarını çoğu insan pek anlayamaz. Ancak bizim gibi işin içerisinde firmalar bunların gerçek oyunlarını ortaya çıkarabilmektedir. Bu firmalar yapılan işin sayısını hiç kimse fark etmeden azaltarak insanları kandırmaktadırlar. Dolayısı ile yapılan işin ücreti oldukça fazla olmaktadır.

Biz uzun yıllardan beri birinci sınıf bir lokma dağıtımı yapmaktayız. Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler tarım bakanlığı onaylı kendisini ispat etmiş ürünlerden oluşmaktadır. Sizde eğer sağlıklı ve uygun fiyatlı bir lokma dağıtımı yaptırmak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Urla lokma