İzmir pilav dağıtımıÜlkemiz paylaşmayı seven insanların çokça bulunduğu ülkelerin başında gelmektedir. Çeşitli sebeplerle bir tatlı ve ya yemek yapıp paylaşmak çok eski bir gelenek olarak bugünlere kadar gelmiştir. İzmir pilav dağıtımı bu geleneklerden birisi olarak günümüze kadar gelmiştir. Bir ara unutulur gibi olsa da son dönemde tekrar eski canlılığını kazanmıştır. Unutulmaya başlanmasının sebeplerinden birisi onlarca insana pilav yapıp dağıtmanın verdiği zorluktu. İnsanlar bu kadar eziyetli bir işle uğraşmak yerine daha kolay işlere yöneliyorlardı.

Bizim gibi İzmir pilav dağıtımı yapan şirketlerin ortaya çıkması ile birlikte hayırsever insanların farklı bir alternatif olarak tekrar değerlendirmeye almalarına yol açmıştır. Yeni geliştirilen araçlarla insanların gözü önünde yapılan ve yüzlerce kişiye dağıtılan bu pilavların lezzetli ve sağlıklı olması kayda değerdir.

İzmir Pilav Dağıtımı Nasıl Olmalı

Dağıtan için her hangi bir yük getirmeyen sadece yeri ve zamanı belirleyip yaptığı hayır işinin keyfine varmaktadır. Firmamız tercih edilen pirinç çeşidine bağlı olarak son derece kaliteli bir üretim gerçekleştirmektedir. İsteğe göre nohutlu ve ya etli bir şekilde servis yapmaktayız. Sizin isteğiniz doğrultusunda istenilen kişi sayısı kadar plastik tabak ve kaşıkla servis yapılmaktadır. İzmir pilav dağıtımı etkinliğinden faydalanıp pilavı başka yerde tüketmek isteyenler içinde kapalı kaplarımız vardır.

Pilavın yanında isteğe bağlı olarak çeşitli meşrubatlar ve ya ayran servisi uygun düşmektedir. Hangi sebeple olursa olsun halka pilav dağıtmak istediğinizde birinci sınıf malzeme ile son derece kaliteli üretmiş olduğumuz pilav dağıtımı İzmir içinde gerçekleştirmekteyiz. Düğün, nişan, sünnet törenlerinde ve ya iş yeri açılışında nasıl bir pilav dağıtımı istiyorsanız sade, etli, nohutlu ve ya tavuklu sağlıklı ve lezzetli bir şekilde sunmaktayız. Bütün hayır işlerinizde sizin dileğiniz doğrultusunda hizmet vermek bizim işimizdir.

Hayrına Pilav Dağıtımı

Pilav dağıtımı daha çok hayır için yapılan bir etkinliktir. Her ne kadar düğünlerde cenazelerde yapılsa da özünde hayır işlemek isteyen insanlar tarafından gerçekleştirilir. Hayır sahibi iyi niyetli bir insandır. Hayır için pilav dağıtımı yaptırmak için her hangi bir firma ile görüştüğünde aklına kötü şeyler gelmez. Fakat zamanın kötü karakteri burada da yüzünü göstermektedir. Piyasada birçok firma hayır sahiplerine farklı bir yaklaşım içerisindedirler. Bu firmalar kalitesiz bir hizmeti oldukça yüksek fiyatlarla insanlara sunmaktadırlar.

Bir yakınınızı kaybettiniz ve hiçbir hazırlığınız olmadığı halde pilav dağıtımı yaptırmak istiyorsunuz. Ya da bir işyeri açılışınız var fakat pilav dağıtımı gibi bir organizasyonu kaldıracak yapılanmanız yoktur. İşte bu durumlarda imdadınıza biz yetişiyoruz. Nerede ve kaç kişilik olduğuna bakmaksızın birinci sınıf bir pilav dağıtım hizmeti veriyoruz. Tek yapmanız gereken bize birkaç gün öncesinden gerekli hazırlığı yapmamız için zaman vermenizdir.

Hayrına Pilav Dağıtım Organizasyonu

pilav dağıtımı İzmirPilav veya lokma dağıtımı ciddi bir organizasyon gerektiren işlerdir. Öyle acemilerin eline bırakılacak işler değildir. Bu işi yıllardan beri yapan bir firma olarak bir çok insanın şikayetlerini dinledik. Bir pilav dağıtımında beklediklerinin ne olduğunu buna karşılık ne gibi bir hizmet aldıklarını ve neden memnun olmadıklarını bize anlattılar. Bazı firmaların söz verdikleri saatte yerinde olmayışları hayır sahibi insanların en çok şikayet ettikleri konuların başında gelmektedir. Hayır sahibi bir cenaze veya düğün etkinliği planlıyor ve bu etkinlikte konuklarına pilav dağıtımı düşünüyor. Bütün herkes ve her şey hazır olmasına karşın pilav dağıtımı yapacak firma birkaç saat geç geliyor. Hayır sahibi ne işi iptal edebiliyor nede başka bir çare bulabiliyor. Çaresizlik içinde firmanın gelmesini bekliyor. Fakat bu arada misafirlerinin çoğu gitmiş oluyor.

İnsanların şikayetlerinin bir kısmı da verilen hizmetin kalitesizliğinin gözle görünür olmasıdır. Bu firmaların yapmış olduğu hizmetin sağlıklı ve temiz olması gerekirken sağlık kurallarını hiçe sayarak ya da hiçbir bilgileri yokmuş gibi davranmaları vatandaşları çileden çıkartmaktadır. Bu yüzden hayır sahibi insanlara şunu söylüyoruz. Güvenilir ve bu işe yıllarını vermiş bizim gibi profesyonel firmalarla çalışmanız sizin yararınızadır.

Profesyonel Pilav Dağıtımı

Her zaman için bir işi profesyoneller yaptırmakta fayda vardır. Hem zaman, hem maddiyat açısından profesyonel bir firma sizi mağdur etmez. Verdiğiniz paranın tam karşılığını alırsınız. Aldığınız hizmet birinci sınıf olmasının yanında hiçbir şekilde başınız ağrımaz. Profesyonel olmayan bir firma ile çalıştığınızda ise hem misafirlerinize karşı mahcup olursunuz. Hem de verdiğiniz paranın karşılığını alamazsınız. Üstelik bir de bayat ürün kullanan bir firmaya denk gelirseniz, insanların sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Profesyonel pilav dağıtımı ne gibi işlemleri kapsamaktadır. Sizin ve de firmanın görevleri nelerdir. Profesyonel bir firma ile anlaştığınız siz sadece, kaç kişilik pilav istediğinizi, üzerinde ve yanında ne gibi bir sunum olmasını söylersiniz. Yani ben şu gün şu saatte, 200 kişilik etki pilav yanında da ayran istiyorum dersiniz. Geriye kalan bütün işlemler firmaya aittir. Pilavın yapılması, sıcak bir şekilde korunması ve servis edilmesi, içeceklerin temin edilip dağıtılması bütün bu işlemler pilav firmasının görevidir.

Biz İzmir lokma firması olarak yıllardan beri profesyonel bir şekilde bu hizmeti İzmir halkına sunmaktayız. Gezici ekiplerimiz sayesinde bu hizmeti İzmir’in her yerinde vermekteyiz. Sadece İzmir merkez değil, ilçelerde ve köylerde de hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Pilav Dağıtımı