Kiraz lokma

Kiraz lokma

Kiraz lokma firması bulmak hiç kolay değildir. Çünkü Kiraz ilçesi çok fazla gelişmemiştir. Buna bağlı olarak ta burada bir lokmacı bulmak söz konusu değildir. Buraya ancak İzmir lokma firmaları bir hizmet vermektedirler. Buda Kiraz’ın İzmir’e olan uzaklığı nedeni ile pek çok lokma firmasının tercih etmediği bir durumdur. Kiraz’ın hayırsever vatandaşlarına bir katkı da bizden olsun diyerek yaklaşık beş yıldır burada hizmet vermekteyiz.

Kiraz lokma firması olmak için gereken ilk şart uygun fiyat politikasıdır. Çünkü buranın İzmir’e uzaklığı zaten yüksek bir yol maliyetini getirmektedir. Ayrıca yüksek bir lokma fiyatı buradaki hayırsever vatandaşlarımızı üzecektir. Bunun bilincinde olarak son derece uygun rakamlarla hizmet vermekteyiz.

Kiraz lokma dayanışmanın simgesi

İzmir lokma tatlısı bu topraklarda çok eskiden beri üretilip tüketilmektedir. Son derece basit malzemelerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Fakat onun lezzetinin sırrı malzemelerinde değil yapıldığı amaçtadır. Buda insanların paylaşım ve dayanışmasının bir simgesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kiraz lokma dağıtımı yaptıracak Kiraz’lı yurttaşlarımıza birkaç tavsiyemiz olacaktır. İlk olarak bu işin uzmanı ile çalışmaya gayret gösterin. Bu işin uzmanı neden önemlidir? Çünkü yapmış olduğunuz hayrın yerine ulaşmasında bir numaralı etkendir. Bazı kişiler ben İzmir lokma firmasıyım diye ortalıkta gezmektedirler. Oysa bu insanların lokmacılık ile uzaktan yakından bir alakaları yoktur. Bu firmaları anlamak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bu firmanın referanslarını sormaktır. Eğer size doğru dürüst bir şey söyleyemiyor iseler hemen oradan uzaklaşın. Ya da zaten bir lokma dökümü esnasında denk geliyor iseniz lokmanın tadı da size gereken ipucunu sağlayacaktır.

Yaklaşık otuz yıllık lokmacılık deneyimimizle Kiraz lokma firması hizmetlerinde bugüne kadar olumsuz her hangi bir durumla karşılaşmamaktayız. Saray lokma başta olmak üzere Kiraz halkının bütün hayır işlerinde bir numaralı yardımcı olarak görev almaktayız. Ölümden, sünnete, yeni evinizden bir iş başlangıcınıza kadar bütün özel günlerinizde yanınızdayız. Gönül rahatlığı ile lokma döktürmek için tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

 

Kiraz lokma

2018-01-05T14:38:43+00:0003/07/2017|Kiraz Lokmacı|

Siz de fikrinizi belirtin