İzmir lokma fiyatı

/İzmir lokma fiyatı
İzmir lokma fiyatı2018-09-06T13:32:38+00:00

Otuz yıla yakın bir süredir İzmir’de faaliyet gösteren firmamız sağlıklı ve nefis lokmalarını müşterilerine en uygun bir fiyatla sunmaya çalışmaktadır. İzmir lokma fiyatı denince akla ilk gelen ucuzluk olmaktadır. Hâlbuki ilk akla gelmesi gereken lokmanın kalitesine göre bir fiyatı olduğudur.  Firmamız kaliteli lokma dökmek için birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Firmamız en kaliteli un markaları ile çalışmaktadır. Yağın ve şekerin de en kalitelisini kullanmaktayız.

Lokma dökümünde yılların deneyimi ile yoğrulmuş ustalarımız son teknolojiye sahip cihazlarla el değmeden hamuru hazırlayıp gene el değmeden tatlıyı kızartmaktadırlar. İzmir lokma fiyatı şehir içinde her yerde aynıdır. Ama şehir dışına çıkıldığında fiyat farklı olabilmektedir. En son cihazlarla donatılmış araçlarımız hiçbir eksiği olmadan tam takım hizmet vermektedir.

İzmir lokma fiyatı belirlenirken yukarda saydığımız kıstasların yanında personelin güler yüzlü ve sağlığa uygun bir şekilde çalışmasını katmak gerekmektedir. Müşterilerimiz dilerlerse dağıtım esnasında yardım edebiliyorlar. Daha çok manevi hazzı üst seviyelere çıkarmak isteyen müşterilerimiz böyle bir yolu tercih edebilmekteler fakat işin aslında hiçbir şeye karışmak zorunda değiller.

İzmir Lokma Fiyatı alırken Dikkat

İzmir lokma fiyatı sünnet töreni olması, iş yeri açılışı olması veya ölen birinin arkasından dökülen lokma olmasına bağlı değildir. Cenaze için dağıtılan bir tatlı da elbette ki uygulamalarımızda bir takım farklılıklar görülebilmektedir. Cenaze için dağıtılan bir tatlıyı gülerek dağıtamazsınız oldukça ciddi bir ifade takınmak zorundasınızdır. Aynı şekilde bir iş yeri açılışında da güler yüzlü olmak zorundasınızdır.

İzmir lokma fiyatı neye göre belirlenmektedir sorusunun esas cevabı ise yapılan tatlının miktarı ve dağıtılacak kişi sayısına göre belirlenmektedir. Ne kadar kişi sayısı artarsa kullanılacak olan malzemede artacağından dolayı fiyatı doğal olarak artmaktadır.
Bu bilgiler ışığında aşağıda kişi sayısına göre bir fiyat tablosu ortaya çıkmaktadır.

300…Kişilik lokma….Sorunuz
500…Kişilik lokma….Sorunuz
1000…Kişilik lokma….800 TL

 

İzmir lokma fiyatı