Kemalpaşa lokma

Kemalpaşa lokma

Kemalpaşa lokma firması olarak bu ilçemizde yaşayan yaklaşık yüz bin yurttaşa birinci sınıf lokma hizmeti vermekteyiz. Kemalpaşa insanı herkese lokma döktürmez. Burada lokma döktürecek insanların ilk dikkat ettikleri firmanın referanslarıdır. Daha önce nerede lokma döktürmüştür. Bu döktüğü lokmadaki memnuniyet ne kadardır. İnsanlara temiz ve sağlıklı bir hizmet sunabilmiş midir? Bütün bu sorulara bir yanıt verebilmelidir.

Ayrıca Kemalpaşa lokma firmasının yasal bir firma olmasında da fayda vardır. Neden yasal bir firma olmalıdır. Çünkü yasal firma yaptığı işin hesabını veren firmadır. Sadece bir seferlik iş yapan firma değildir. Sürekli ve kalıcı müşteriler edinmeye çalışan bir firmadır. Korsan firmaların ise tek derdi bir seferlik vurgun yapıp o günü kurtarmaya bakar. Oysa yasal firma gittiği yerden en az dört müşteri daha yakalamaya çalışır.

Kemalpaşa lokma firmalarında korsana dikkat

Kemalpaşa lokma firmalarının birçoğu korsan firmadır. Kullandıkları malzemeler son derece özensizdir. Bu firmalar ya bayat veya doğal olmayan ürünlerden oluşturulmuş ürünler kullanmaktadır. Kullandığı şeker doğal bir şeker değildir. Genelde glikoz şurubu kullanmaktadırlar. Daha ucuz olduğu için tercih edilen bu ürünle yapılan lokmaların tadı oldukça kötüdür. Bir tane yiyen insan bir ikincisini yemekte zorlanır.

Kemalpaşa lokma fiyatı ise en çok tartışılan konuların başında gelmektedir. Kimi İzmir lokma firmaları aradaki mesafeyi bahane edip fahiş fiyatlar istemektedirler. Kimi lokma firmaları ise vergiden, malzemeden çalarak aradaki farkı kapatmaktadırlar. Bizim size tavsiyemiz en az 2-3 firmadan fiyat alarak lokma döktürmeye karar vermenizdir. Böylece kimin ne yaptığı hakkında en azından fiyat bazlı bir fikre sahip olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda kaç kişilik ve ne zaman döktürmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Size en uygun rakamlarla geri dönüş yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Sağlıklı ve leziz bir lokma sunmak istiyorsanız doğru firmalarla çalışmalısınız.

 

Kemalpaşa lokma

2018-01-05T14:40:35+00:0024/05/2017|Kemalpaşa Lokmacı|

Bir yorum

  1. Melehat Güngör 00:08 de 19/09/2017 - Yanıtla

    Erol ustanın lokmaları artık burada her kes tarafıından sevilmektedir. Ellerinize sağlık ustam

Siz de fikrinizi belirtin