İzmir helva dökümü

/İzmir helva dökümü
İzmir helva dökümü2018-01-05T14:01:09+00:00

İzmir helva dökümü son birkaç yılda gelişen bir işkolu olarak göze çarpmaktadır. Birçok lokma firmasının üretip dağıtımını gerçekleştirdiği helva dökümü uygun fiyatı hafif ve lezzetli oluşu ile İzmir’li hayırseverlerin beğenisini kazanmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu bu tatlının bu kadar beğenilmesindeki sır nedir sorusunun cevabını bu yazıyı okuduğunuzda anlayacaksınız.

Helva kelimesi bize Arapçadan geçtiği tahmin edilmektedir. Arapça tatlı, güzel anlamından bizim dilimize evrimleşmiş olması muhtemeldir. Helva tüm Ortadoğu ülkelerinde rastlanılan bir tatlı olup irmik unu, şeker ve yağın karışımından oluşan basit bir tatlıdır. Ülkemizde birçok farklı şekillerde yapılmakta olup içine konulan ekstra malzemeler ile isimlendirilmektedir.

Kampanyalı İzmir helva dökümü

Eskilerden beri oluşagelen irmik tatlısı dağıtma geleneği günümüzde bizim sayemizde hayır sahibinin eli dahi değmeden yapımı ve dağıtımı gerçekleşmektedir. Firmamız istenilen yer ve zamanda istenilen miktar ya da kişi kadar İzmir helva dökümü gerçekleştirmektedir. Bütün hijyen standartlarına bağlı kalarak ve de son derece lezzetli bir tatlı sunumu gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın etkinlik alanları İzmir ve çevresi ile sınırlı olmayıp yol bedeli karşılandığında her yere gitmekteyiz.

Firmamız sağlık bakanlığı onaylı malzemeler ile hijyen kurallarına uygun olarak üretim ve dağıtım yapmaktadır. Hangi amaç olursa olsun bizim hizmet kalitemizde her hangi bir değişiklik söz konusu olmamaktadır. İster bir işyeri açılışı olsun, isterse bir ölünün kırkı olsun bizim kalitemizde en ufak bir değişiklik olmamaktadır. Bizim üretimimiz açısından oluşan tek farklılık ne kadarlık ve ya kaç kişilik bir üretim yapacağımızdır.

Firmamızın üretip dağıttığı lokma istenirse ilahi müzik eşliğinde yapılmaktadır. Bu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda oluşabilecek bir etkinliktir. İzmir helva dökümü yaptırmak için en doğru adreste bulunduğunuzu hatırlatalım ve tek yapmanız gerekenin bizimle irtibata geçmek olduğunu belirtelim.

İzmir helva dökümü