İzmir lokma dökümünü 1990 yılından bu zamana kadar birinci sınıf bir hizmet anlayışı ile yerine getirdik. Torbalı lokma dağıtımı faaliyetlerimizde o günden bu zamana kadar aynı kalite ile devam etmektedir. Torbalı eskiden İzmir’e mesafesi hatırı sayılır bir şekilde uzak sayılabilirdi. Fakat artık İzmir metronun oraya ulaşması ile birlikte bu uzaklık yakınlığa dönmektedir. Metro ile birlikte Torbalının gelişmesi oldukça hız kazanmıştır.

Torbalının bu gelişmesi biz Torbalı lokma firmalarına da oldukça faydası dokunmuştur. Hemen her gün bir lokma dökümü gerçekleştirmekteyiz. Torbalı halkının yardımsever ve sevap işleme isteğinin fazla olmasının bir sonucu olarak gerçekleşmektedir. Bizde mümkün olan en iyi İzmir lokma fiyatı vererek Torbalı insanına bir katkı sağlamayı arzulamaktayız.

Torbalı lokma dökümüne talep çok fazla

Torbalı metro sayesinde ulaşımı kolay oldu dedik ama lokma firmaları için bu durum söz konusu değil. Çünkü biz gene kendi aracımızla o mesafeyi kat etmek zorundayız. Buda Torbalıda lokma fiyatlarına olumsuz katkı yapmaktadır. Fakat Torbalı insanının hayırsever özelliği o kadar fazla ki bu yol parasını hiç dert etmemektedirler. Bizde Torbalı lokma firması olarak daha uygun fiyatlar sağlamaya çalışmaktayız.

Torbalı insanının en yakındığı konulardan birisi düzgün, dürüst, temiz bir İzmir lokma firması bulamamalarıdır. Ya telefonda söylediği fiyat başka internette yazdığı fiyat başka olmakta, ya lokma dökmeye pislik içerisinde bir araba ile gelmektedir. Ya da lokma dökümünde çok kalitesiz malzemelerle lokmaları hiçbir şeye benzememektedir.

Lokma dökmek sanıldığının aksine oldukça zor bir işlemdir. Hamurun kıvamı saray lokmada başka olup aynı hamuru kullanamazsınız. Ayrıca halka lokma ile saray lokmanın pişirme şekilleri de, şerbetin verilmesi de oldukça farklıdır. Bu ayrımın farkında olmayan lokmacıların ürettikleri lokmalar ne yazık ki büyük hayal kırıklığı yaratmaktadır. Lokma dökümünde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız doğru lokmacı ile çalışmalısınız.

 

Torbalı lokma