İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Narlıdere eski ve yeninin iç içe geçtiği bir yaşam devam etmektedir. Narlıdere lokma firması olarak geçmişten gelen bir lezzeti günümüze en iyi bir biçimde taşımaktayız. Hızlı ve seri üretim gerçekleştirmenin yanı sıra sağlıklı ve leziz üretim kriterlerine sıkı sıkıya bağlı bir şekilde imalat gerçekleştirmekteyiz.

Narlıdere lokma firması olarak en son model araçlarla ve araç içerisinde en modern mutfak alet ve edevatları ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Sürekli olarak kendini yenilemenin sonucunda böyle bir tablo çıkması oldukça olağan sayılmalıdır. Yeniliğin ve modernliğin devamlı bir şekilde süregelmesi elbette üretimde kolaylık sağlamakta pratik bir takım sonuçları olmaktadır.

Narlıdere lokma geleneksel çalışmakta

İzmir lokma firması üretimi ile uğraşan birçok firmanın tek derdi para kazanmaktır. Oysa İzmir lokma tatlısı sadece maddi bir üretim olmayıp manevi değerlere de dokunan farklı bir üretim çeşididir. Anadolu topraklarında çok eskilerden bugüne kadar gelen bir gelenek olan lokma dökümü bu toprakların paylaşım anlayışının bir ürünüdür. Narlıdere lokma firması geçmişten gelen bu geleneği en iyi bir şekilde yaşatmak için deneyimli personeli ile görevinin başındadır.

Deneyimli ve profesyonel üretim ekibimizle İzmir’in her köşe başında, her sokağında İzmir lokma üretimini hızlı, temiz ve lezzetli bir şekilde icra etmekteyiz. İzmir dışındaki siparişleriniz için en az bir gün öncesinde haber vermeniz durumunda boşta olan ekibimiz size yönlendirilecek ve istediğiniz yerde ve zamanda istenilen üretim gerçekleşmiş olacaktır.

Narlıdere Lokma Fiyatı

Her hizmette olduğu gibi İzmir lokma üretiminde de belirli maliyetler hesaplanarak üretim fiyatı belirlenmekte bunun üzerine satıcının karı konularak satış fiyatı ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda oldukça anormal rakamlarla lokma dökümü gerçekleştiren firmalara rastlamışsınızdır. Bu tür firmalar ile çalışma yapmadan önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederim. Nasıl bir üretim gerçekleştirdikleri belli olmayan bu firmalar genelde yasal bir firma dahi değildirler.

Kurumsal bir firmanın lokma fiyatı her zaman aynı bölgede sabittir. Ancak lokmanın fiyatını belirleyen etkenlerde bir fiyat artışı olduğu zaman fiyatta değişiklik olur. Yani şu sıralar en çok Ayçiçek yağına zam gelmektedir. Buda lokma fiyatını arttırmaktadır. Bunun dışında İzmir’e ayrı fiyat Narlıdere’ye ayrı fiyat gibi bir şey söz konusu olamaz. Fakat korsan firmalarda durum böyle değildir. Bu firmalar kafalarına göre fiyat değişikliği yapabilmektedirler.Narlıdere lokma

Narlıdere Lokmacı

Narlıdere’de lokmacı arayışında olan insanların kurumsal bir lokmacı firması eksikliğinden yakınmaları boşuna değildir. Çünkü burada lokma dökümüne gelen firmaların çoğunluğunu korsan firmalar oluşturmaktadır. Bu korsan firmaların en büyük handikapları ise yaptıkları işin arkasında durmamalarıdır. Bu yüzden burada bizim gibi kurumsal lokma firmalarına daha fazla ihtiyaç vardır.

Kurumsal lokma firması vizyonu ve bir hedefi olan ileriye dönük çalışma yapan firmadır. Sadece finansal ölçülerle değil aynı zamanda etkili bir geri bildirim mekanizması vasıtası ile sürekli kendini yenileyen bir şirkettir. Genelde firmalar geçmişte yapılan işlerin başarısı için ölçülebilen bir değer olduğu için finansal ölçüm yöntemlerini kullanmaktadırlar. Bu elbette firmanın kar ve zararını ölçmede en basit bir yöntemdir.

Fakat işin müşteri boyutunu ve pazara nüfuz edişini ölçmede finansal ölçüm yetersiz kalmaktadır. Bunun için kurumsal işleyişe sahip bir firmanın farklı ölçüm yöntemleri geliştirmesi gerekmektedir. Bunlardan en iyi cevap vereni de geri bildirim mekanizmasıdır. Her müşterinin memnun kalıp kalmadığının kalmadı ise neden memnun olmadığının araştırılması ve çözüm bulunması gerekmektedir.

Narlıdere’de Lokma Dağıtımı

Narlıdere hayırsever insanlarının buradaki lokma dökümlerinden çok memnun olmadıklarını kurumsal bir firmanın boşluğunu hissettiklerini söylemiştik. Bunun ne anlama geldiğini biraz daha açalım. Kurumsal bir firma her şeyden önce yaptığı işin arkasında durması ile kendisini gösterir. Yaptığı işin arkasında durmasının anlamı ise öncelikle sağlıklı ve temiz bir iş yapması demektir.

Kurumsal Narlıdere lokma firması müşterinin isteklerini göz önünde bulundurarak lezzetli ve seri bir dağıtım gerçekleştirmelidir. Birçok lokmacı ustası en lezzetli lokmayı ben dökerim demektedir. Fakat gerçekte yapılan iş ise çöpe atılan lokmalarla kendisini göstermektedir. Bu yüzden kurumsal firmanın önemi bir kez daha ön plana çıkmaktadır.

Lokma Dağıtımında Kurumsal Anlayış

Biz uzun yıllardan beri babadan oğula geçen bir lokmacı işinin içerisindeyiz. Geleneksel yöntemlerle yapmış olduğumuz lokma dağıtımını günümüz bilgi çağında kendimizi yenileyerek modern ve kurumsal bir firma yoluna girdik. Bu doğrultuda çalışanlarımızın hepsinin kurumsal firma anlayışını benimsemesi için düzenli aralıklarla belirli eğitimler vermekteyiz.

Kurumsal bir firmada yapılan hata hiçbir zaman bireysel değildir. Yapılan hata kurumumuzun hatası olup telafi etmekte tüm şirkete düşmektedir. Sizde eğer kurumsal bir firmadan lokma dağıtım hizmeti almak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle temasa geçiniz.

Narlıdere lokma