Karşıyaka lokma firması olarak ne yağ kalitemizden, ne un markamızdan, ne de şeker kalitemizden en küçük taviz dahi vermeyiz. Biraz ucuz olsun diye tescilli ve ilgili kamu kurumunun onayından geçmiş markalarımızdan şaşmayız, vazgeçmeyiz. Çünkü söz konusu olan insanların sağlığıdır, sıhhatidir. Merdiven altı ürünleri kullanan nasıl olsa bir kere bu işi yapacağım, beni orada bir daha da görmeyecekler diyerek, düşünerek çalışan onlarca firma, işletme var. Bu bilinci lütfen taşıyınız. Lokma dökümü yapıyorum diye “tatlı zehir” dağıtımına vesile olmayınız. Bu birazda sizin elinizdedir.  Bu bilinci taşıyınız. Bilinçli hareket etmediğinizde insanların zehirlenerek hayatını kaybetmesi dahil çok büyük felaketler ile karşılaşabilirsiniz.

Karşıyaka’da iş yeri açtınız ve lokma dağıtmak istiyor, Karşıyaka lokma firması mı arıyorsunuz? Öncelik ile bilmeniz gerekenler var. Biz önce vatandaşa sektörün amatör, acemi veya iyi niyetli olmayan olumsuz rekabetten ya da art niyetten kaynaklı sebeplerden, ortaya çıkan kötücül lokma firmaları konusunda uyarmak isteriz. Lokma firmalarında ne gibi kötülük olabilir ki diye düşünebilirsiniz. Haklı olarak olmamalı da diyebilirsiniz.

Karşıyaka lokma firması seçiminde dikkat

Çalışmadan kazanma arayışı her sektörde olduğu gibi bu sektörde de korsan firmaları ortaya çıkardı. Yoksulluk bütün kötülüklerin kaynağı derler. Yoksulluktan kaynaklı, vatandaşımızın ucuz lokma fiyatı arayışı ve ihtiyacı kalitesiz, niteliksiz, insan sağlığını bozan, un yağ, şeker gibi malzeme kullanan, ucuzcu Karşıyaka lokma fiyatı ve firmaları ortada dolanır oldu. Lokma dökeyim hayır yapayım derken insanların sağlığını bozacak bir etkinliğe ortak olmak ya da vesile olmak istemiyorsanız, lütfen önce araştırınız. Karşıyaka lokma firması hangi malzemeleri kullanıyor bundan emin olunuz. Emin olmadan insanların sağlığının vebali altına girmeyiniz. Değil sevap, değil gönül alma insanların sağlığını elinden alırsınız.

Karşıyaka lokma firması denetime açık olmalı her şeyden önce. Ustası hangi marka un, hangi marka şeker, hangi marka yağ kullanıyor ise, göz önünde her kese açık sunmalı, herkese açık yapmalı lokmasını ki insanların içi rahat olsun. Başka türlüsüne de güven olmamalı zaten. Bozulmuş yağ, bozuk kalitesiz şeker ölüm saçar, zehir saçar.

Karşıyaka lokma

Karşıyaka Lokma Fiyatı

Karşıyaka lokma fiyatı öğrenilmesi zor değildir. Küçük bir internet araştırması bile fikir vermeye yeterlidir. Birkaç firmadan, kullandığı malzemelerin markasını da sorarak fiyat alıp Karşıyaka lokma fiyatı konusunda ortalama fikir edinebilirsiniz. Malzemeden, işçilikten çalmayan firmaların üç aşağı beş yukarı fiyatları bir birine yakındır. Ucuz olsun, ortalamanın altında olsun derseniz riske girersiniz, dolandırıcı, hilebazların tuzağına düşersiniz. Karşıyaka lokmacı konusunda dikkatli olunuz.

Ucuz lokma fiyatını veren firmaları mercek altına aldığımızda karşımıza iki olgu çıkmaktadır. Bunun birincisi bu firmaların korsan firma olduğudur. Bir diğer olgu da yapılan işin gerçekte hiç te ucuz olmadığıdır. Bu firmalar ikinci sınıf bir hizmeti allayıp pullayarak size ucuz diye yutturmaktadırlar.

Karşıyaka’da Lokma Dökümü

Karşıyaka İzmir’den farklı olduğunu her alanda ve her fırsatta dile getirmektedir. Gerçekte Karşıyaka’nın İzmir’den bir farkı yoktur fakat buradaki insanlar böyle anılmasından hoşlanmaktadırlar. Elbette herkes yaşadığı yerin daha güzel olduğunu söyler. Karşıyaka’da lokma dökümü de bu yüzden hem farklı değildir hem de bazı farklılıkları vardır.

Karşıyaka’da lokma dökümündeki birinci farklılık burada faaliyet gösteren bazı firmaların bu farklılığı bahane ederek farklı bir fiyat politikası yürütmeleridir. Daha özel bir lokma yaptıklarını iddia ederek daha yüksek bir ücret istemektedirler. Bu firmaların gerçekte yaptıkları ise bildiğiniz sıradan bir lokma dağıtımıdır.

Düzgün Lokma Dağıtımı

Karşıyaka’da düzgün lokma dağıtımı yapan firma sayısı ise oldukça azdır. Buranın insanı hayır işlemek için bir lokmacı ile anlaştığı zaman genelde lokmacının başında beklemez. Bunu fırsat bilen bazı firmalar da dağıtılan lokmanın sayısını her zaman için daha kısa tutmaktadırlar. Oysa yapılması gereken hayır sahibi olsun veya olmasın tam ve eksiksiz bir lokma dağıtımı yapmaktır.

Düzgün lokma dağıtımı kendisini her şeyi ile belli eder. Firmanın kullandığı malzemeden, çalışanları kıyafetine kadar her şey tertemiz ve düzenlidir. Çalışanların gerek hayırsever ile gerekse de halk ile olan diyaloğu son derece mesafeli ve samimidir. Sizde düzgün bir lokma dağıtımı yaptırmak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçiniz.

 

Karşıyaka Lokma