İzmir’in en eski ilçelerinden birisi olan Karabağlar sanayi ve küçük ölçekli üretimin merkezi olmasına rağmen aynı zamanda yoğun bir yerleşim yeri olarak göze çarpmaktadır. İzmir lokma üretimi ve dağıtımı yapan Karabağlar lokma firması olarak son dönemde yapmış olduğumuz kampanyalarla uygun ve ekonomik fiyatlarla adımızdan söz ettirmeye başladık.

Modern ve yenilikçi üretim anlayışımızı profesyonel ve deneyimli kadrolarımızla harmanlayıp ortaya bam başka bir hizmet anlayışı çıkarmış bulunmaktayız. Karabağlar lokma üretimi artık bambaşka bir boyutta icra edilmektedir. Geleneksel lokma dağıtımının bütün inceliklerinin sergilendiği temiz, sağlıklı ve lezzetli İzmir lokma üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Karabağlar Lokma Firması

Son model araç ve gereçlerimizle Karabağlar lokma firması olarak İzmir’in her yerinde lokma dökümünü birinci sınıf bir hizmet vererek gerçekleştirmekteyiz. İzmir’in merkez ilçelerinde aynı fiyata sahip olup daha uzak ilçelere yol parası müşteri tarafından karşılanmaktadır. Lokma üretimimizde birinci sınıf malzemeler kullanmaktayız. Yaptığımız işin bir hayra hizmet ettiğinin bilincinde olarak en iyi üretimi gerçekleştirmek için ne yapılması gerekiyor ise bundan asla taviz vermemekteyiz.

Karabağlar lokma firması sayısında son dönemlerde belirgin bir artış yaşanmaktadır. Bunun birinci nedeni olarak kamyonet tarzı araçların arkasının mutfağa uyarlanarak her yerde üretim yapılmasının kolaylaştırılmasıdır. Fakat araçlardaki bu gelişme sektöre pek çok yeni oyuncunun girişini de sağlamış hiçbir şekilde sektörle ilgisi olmayan insanların da İzmir lokmacı diye ortalıkta gezinmelerini sağlamıştır.

Karabağlar lokma

Karabağlar lokma çok modern

İzmir lokma tatlısı eğer her hangi bir deneyim ve tecrübeniz yok ise yapımı oldukça zor bir tatlıdır. Esasında her hangi bir üretim için geçerli olan bu kural lokma tatlısında göz ardı edilmektedir. Nasıl olsa tam otomatik kazanların hamuru yoğurduğu düşünülmekte bundan sonrası da göz kararı tatlının pişirilme süreci olmaktadır. Oysa gerçekte hiç te böyle bir durum söz konusu değildir. Hamurun kıvamı, yağın cinsi ve ısısı şerbetin yoğunluğu gibi bilinmesi elzem olan konular vardır. Bu da ancak bizim gibi yıllarını bu işe vermiş firmaların yapabileceği bir iştir.

Karabağlar lokmacısı hangi iç işleyiş yöntemlerini geliştirmesi ve mükemmel hale getirmesi gerektiğini saptar. Bu yöntemler firmanın hedeflenen Pazar kesimlerindeki müşterileri çekecek ve muhafaza etmeyi sağlayacak değerler sunmasıdır. Ayrıca firmanın daha yüksek karlılığa kavuşmasını da sağlar.

Karabağlar Lokmacısı

Karabağlar lokmacısı firma içi yöntemlerde yer alan ölçüler, müşteri tatmini ve firmanın finansal amaçlarına ulaşmasında en fazla etkisi olan iç işleyiş yöntemleri üzerine odaklanır. Firma içi işlemler boyutu, performans ölçümünde geleneksel sistemler ile kurumsal anlayış sistemi arasındaki farkı gözler önüne serer.

Geleneksel sistemler, firmada mevcut olan yöntemleri izleyip geliştirmek için uğraşırlar. Kalite ve zamanı temel alan ölçüleri de kapsadıkları için finansal ölçülere kıyasla daha üstün yönleri vardır. Fakat yine de sadece mevcut yöntemi geliştirmek üzerine odaklanırlar. Halbuki kurumsal anlayış kurumun müşteri ve finansal amaçlarını elde edebilmesi için mükemmel bir şekilde uygulaması gereken yepyeni yöntemler belirleyecektir.

Örneğin Karabağlar lokmacısı müşteri ihtiyaçlarını önceden tahmin edebilmek veya müşterilerin değer vereceği yeni hizmetler sunabilmek için bir yöntem geliştirmesi gerektiğinin farkına varacaktır. Kurumsal anlayışta firma içi yöntemler için belirtilen amaçlar, bir firmanın hedefinin başarıya ulaşması için çok önemli olan ve belki de mevcut durumda firma içinde hiç uygulanmayan yöntem ve işlere dikkat çekecektir.

Karabağlar’da Kurumsal Anlayışla Lokma Dağıtımı

Kurumsal anlayış sistemini diğer sistemlerde ayıran temel husus, yenileme süreçlerinin firma içi yöntemler boyutuna dahi edilmesidir. Geleneksel performans ölçü sistemleri, bugünün ürün ve hizmetlerinin müşterilere ulaştırılması için uygulanmakta olan yöntemler üzerine odaklanır. Mevcut yöntemleri kontrol edip geliştirmeye çalışarak daha kestirme yoldan değer yaratmaya çalışır.

Bu kısa dalganın başlangıcı, mevcut bir müşteriden, mevcut bir ürün veya hizmet için alınan sipariş, sonu ise ürün veya hizmetin müşteriye teslim edilmesidir. Yani lokma için gün alınması ve o gün geldiğinde de lokmanın dağıtılmasıdır. Firmanın lokmayı satış fiyatından daha düşük bir maliyetle üretmek, sevk etmek ve hizmeti sunmakla bir değer yaratmış olur.

Karabağlar’da sizde kurumsal bir anlayışla güzel bir lokma döküm hizmeti almak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçiniz.

 

Karabağlar lokma