Hatay lokmaİzmir lokma tatlısı Ramazan ayı hariç yaz kış İzmir’in her yerinde dağıtılan lezzetli ve hafif olmasının yanı sıra manevi değerlere de vesile olan bir yiyecektir. Hatay lokma firması olarak bu tatlının en iyi bir şekilde halka ulaştırılması için sürekli kendimizi yenileyerek hizmet vermekteyiz. Son model araç ve ekipmanlarımızla deneyimli ustalarımızın buluşması sonucunda ortaya çok iyi bir hizmet meydana çıkmaktadır.

İzmir lokma tatlısı kökeni çok eskilere dayanan bir geleneğin günümüze kadar ulaşmış halidir. Eski zamanlarda evlerde yapılıp konu komşuya dağıtılan bu lezzet şehirlerdeki ve evlerdeki değişimle birlikte bu işi profesyonel bir şekilde yapan firmalar tarafından yapılmaya başlanmıştır. Bizim gibi kökeni pastacılık ve tatlıcılık yapan Hatay lokma firmaların mobilize hizmet vermeye başlaması ile birlikte İzmir’in her yerinde lokma dağıtımı mümkün olmaktadır.

Hatay Lokmacı

Herhangi bir yakınınızın ölümünün ardından dua okutmak ve bunu yüzlerce insanla birlikte paylaşmak istiyorsanız lokma döktürebilirsiniz. Bir sünnet düğününüzde insanlara bir ikramda bulunmak istiyorsanız veya yani bir işyeri, mağaza açılışınız var ve insanların ilgisini çekmek ve hayır dualarını alarak işe başlamak istiyor iseniz Hatay lokma bu amaçlarınıza en iyi hizmet eden bir araç olarak sizi beklemektedir.

İzmir lokma olarak ta bilinen lokma tatlısının saray lokma, fındık lokma gibi çeşitleri de bulunmakta olup sadece şekil olarak bir farklılığı vardır. İçerdiği hamurun özü aynı malzemelerden oluşmaktadır. Mayalanmış hamurun kızgın yağda kızartılması ve üzerine şerbetin dökülmesi ile ki bu hamur un, su, maya ve tuzdan oluşmaktadır. Bazı sunumlarda isteğe göre tarçın, Hindistan cevizi, Antep fıstığı gibi süslemelerle de süslenebilmektedir.

Hatay Lokma Firması

Hatay lokmaHatay lokma firması olarak kaç kişilik olursa olsun en iyi hizmeti vermekteyiz. Sadece çok yüksek dağıtımlarda önceden haber vermeniz yeterlidir. Sizde İzmir lokma döktürmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmektir. Bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren size birinci sınıf bir hizmeti oldukça uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren geriye yaslanıp huzur içerisinde hayrınızı işleyebilirsiniz.

Hatay’da lokma firmaları oldukça yoğun bir şekilde bulunmaktadırlar. Burasının şehir merkezi olması ve ilk lokmacıların burada yerleşik olması bunda önemli bir etkendir. Burasının hem şehrin en işlek yerlerinden birisi olması hem de her yere yakın olması nedeni ile lokma firmalarının yerleşim yeridir. Burada günün her saatinde ana caddelerde lokma dağıtımına rast gelmeniz söz konusudur.

Hatay’da Lokma Dökümü

Hatay’da lokma dağıtımının günün her saatinde hemen her caddede olduğunu görebilirsiniz demiştik. Burada lokma dağıtımı yapan firmaların büyük çoğunluğu yeni firmalardan oluşmaktadır. Bu yeni firmaların içerisinde de korsan firmaların bulunması ne yazık ki üzücü bir durumdur. Hatay’da lokma dağıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın firma bulamaması gibi bir sorunu bulunmamaktadır. Burada sadece düzgün firma bulmakta ir sorun yaşanabilir.

Düzgün bir firma bulmakta gerçekte hiçte zor değildir. Firmanın referanslarının nasıl olduğuna bakmak yeterli olacaktır. Eğer size birkaç tane de olsa referans verebiliyor ise o firma düzgün bir firmadır. O firma ile çalışıp bir değerlendirme de siz yapabilirsiniz. Eğer memnun kaldı iseniz gelecek lokma dökümlerini de o firma ile çalışarak yapabilirsiniz.

Hatay lokma hangi nedenlerle dökülür

İzmir lokma dağıtımı herhangi bir nedenden dolayı olabilir. Önemli olan İzmir insanının paylaşım ve dayanışma duygusunu ifade etmesindedir. Yoksa lokma bir cenaze için ya da iş yeri açılışı için dağıtılmasının çok büyük bir farkı yoktur. Her durumda da hayır sahibi bir duygusunu başka insanlarla paylaşmak için bu hizmeti kullanmaktadır.

Birinci sınıf kaliteli ve lezzetli bir lokma dağıtım hizmeti sunmaktayız. Sizde eğer her hangi bir nedenden dolayı güzel bir lokma dağıtımı yaptırmak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle temasa geçiniz.

Hatay lokma