Çiğli lokmaÇiğli geniş bir sanayi bölgesi olmasına karşın Çiğli lokma firması aradığınızda hemen hemen hiç bulamazsınız. Bunun sebebi İzmir lokma tatlısı üretiminin dükkanlarda yapılmayıp seyyar bir şekilde halkın ayağına gelmesidir. Firmamız yaklaşık çeyrek asırdan beri tüm İzmir ve çevresinde İzmir Lokma dökümü işini yapmaktadır. Pastacılık ve tatlıcılık olarak başladığımız meslek yolculuğuna Lokmacı olarak devam etme kararını aldığımızdan bu zamana kadar hep insanların hayır duası almasına vesile olduk bu arada bizde yapmış olduğumuz işin kalitesinden dolayı övgü aldık.

İzmir lokma ve diğer çeşidi olan saray lokma dışında önceden belirtilmek şartı ile pilav hazırlayıp dağıtımını yapmaktayız. Ayrıca gene isteğe bağlı olarak irmik helvası dökümünü gerçekleştirmekteyiz. Çiğli lokma firması olarak sadece İzmir’de değil tüm Ege bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca rezervasyonlu olarak İstanbul’da da lokma dağıtımlarımız mevcuttur.

Çiğli Lokma Firması

Çiğli lokma firması olarak istenilen yere aracımızla gelip, kaç kişilik lokma dağıtımı isteniyorsa o kadarlık lokmayı döküp, istenilen müzik yayını eşliğinde dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Ne bir tabak ne bir çatal bulaşığı olmadan etrafa her hangi bir kirlilik yaratmadan birinci sınıf bir lokma dağıtımı gerçekleştirmekteyiz.

İzmir lokmacı üretimimizde her zaman için en kaliteli malzemeyi kullanmaktayız. Böylece kaliteli lokma üretimi mümkün olabilmektedir. Bazı firmalar ise ustanın çok belirleyici olduğunu düşünüp ikinci sınıf malzeme ile birinci sınıf bir üretim gerçekleştirme uğraşına beyhude bir şekilde uğraşmaktadırlar. Oysa lokma üretimi hem çok iyi bir usta hem de çok kaliteli bir malzemenin birlikteliği sayesinde meydana gelmektedir.

Çiğli Lokma Fiyatı

Çiğli ilçesinin İzmir merkezle olan sınırlarını ayırmanız mümkün değildir. Bu ilçe artık İzmir’le birleşmiş ayrımları kalkmış görünmektedir. Fakat gerçekte Çiğli merkeze olan uzaklığı bir hayli fazladır. Buda burada lokma dağıtımı yaptırmak isteyen insanlar için oldukça büyük bir sorun oluşturabilmektedir. Çünkü buraya gelen lokma firmaları daha yüksek bir rakamla lokma dökümünü yapmaktadırlar. Oysa Çiğli lokma fiyatının uygun bir düzeyde olması beklenmektedir.

Çiğli ucuz lokma fiyatı veren firmaların ise gerçekte ucuza hiçbir şey vermedikleri hatta tam tersine bu firmalarla çalışanların çok daha pahalıya mal olduğunu söyledikleri bilinmektedir. Bu firmaların nasıl bir kandırmaca içinde oldukları herkes tarafından çok iyi bilinmeye başlanmıştır. Bilmeyenler için kısaca söyleyelim. Bu firmalar ya eksik bir hizmet sunumu ya da kalitesiz bir sunumu ucuz lokma adı altında sunmaktadırlar.

Çiğli Lokmacısı

Çiğli lokmaÇiğli’de lokma dağıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlarımıza birinci sınıf bir hizmet sunumu yapmaktayız. Çiğli lokmacısı olarak ne yüksek bir fiyat nede ucuz bir lokma dağıtımı yapmıyoruz. Bizim üretimlerimizde kullandığımız malzemelerin hepsi tarım bakanlığı onaylı, taze ve doğal ürünlerden oluşmaktadır.

Çiğli lokmacısı olarak buranın insanının en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alması için elimizden gelen bütün çabayı göstermekteyiz. Çünkü biz şunu çok iyi bilmekteyiz ki lokmacılık sıradan bir iş değildir. Geçmişten gelen bir geleneğin bir kültürün devam ettirilmesidir. Bunun farkında olup ta ben sadece kar için bu işi yapıyorum demek oldukça sıkıntılı bir durum ortaya çıkaracaktır.

Çiğli lokma nasıl hazırlanır

Bizimle telefonda anlaşma sağlayan hayırsever vatandaşımızın lokma dağıtımını güvence altına almış sayabilir. Biz lokma dağıtımı yapılacak yere anlaştığımız saatten en az yarım saat öncesinde hazır bulunmaktayız. Üstelik hamurumuz da hazır bir halde beklemektedir. Hayırseverin başlama işareti ile lokmalarımızı kızartmaya başlamaktayız. İlk lokma kısa sürede hazır hale gelip, sunumlarımıza devam etmekteyiz.

Çiğli’de lokma dağıtımının görünmeyen bir kısmı ya da sorgulanmayan bir bölümü de temiz bir dağıtımın yapılmasıdır. Biz üretimimizin bütün aşamalarında buna oldukça dikkat etmekteyiz. Çalışanlarımızın bütün kontrollerini yaptırmış olduklarını bilmenizi isteriz. Ayrıca çalışma esnasında eldiven, maske ve bone kullanımı standart bir uygulamadır.

Lokma Dağıtımında Bilgilendirme

Lokma dağıtımı yaptıracak vatandaşlarımızın birinci önceliğinin güzel ve düzgün bir hizmet alıp alamayacaklarını sorgulamalarıdır. Bunun için de yapılacak işlemler esasında oldukça basittir. Firmanın daha önceki işlerini kontrol etmek, referanslarını sorgulamak yeterli olacaktır.

Bütün vatandaşlarımız rahatlıkla hayır işleyebilmesi için mümkün olan en düşük fiyattan lokma dağıtımı yapmaktayız. Ayrıca son yapmış olduğumuz kampanyalarımızı uygun ödeme koşulları ile de desteklemekteyiz. Böylece siz hayır dualarını kabul ederken biz de sizin yerinize lokmanızı dağıtmış oluyoruz.

Eğer sizde Çiğli’de harika bir lokma dağıtımı yaptırmak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Çiğli lokma