Buca lokma

Buca lokma

Buca lokma firması arayışında iseniz, bizim ile çalışıp çalışmama kararınız elbette size aittir. Fakat mutlaka bilgi alınız. Lokma adı altında döndürülen dolaplara dair, hırsızlığa dair doğru bilgi edininiz. Bilgi edinmeden sağlıklı karar veremeyebilirsiniz. Ne olduğu belirsiz un veya şeker ya da undan yapılmış tatlandırılmış hamuru lokma zannedebilirsiniz.

Buca lokma firması arıyorsanız önce fiyata değil kaliteye, ustalığa bakmak da kesinlikle haklısınız. 300 TL, 100 TL ye bakmadan önce sağlıklı olup olmadığına, kullanılan malzemelerin kalite kontrol belgelerine, hijyene, ustalığa dikkat etmek elbette Buca lokma için doğru yöntemdir.

Buca lokma firması kendisini yeniliyor

İzmir’in en eski olmasına karşın son zamanlarda hız kazanan yapılaşma faaliyeti ile en yeni çehresine kavuşan Buca’da faaliyet gösteren Buca lokma firmaları bu yenileşme hızına ayak uydurmakta zorlanmaktadır. Bir milyonluk bir ilçe için oldukça fazla sayıda firma olmasına rağmen bu işi kaliteli bir şekilde hakkını vererek yapan firma sayısı çok azdır. Bir lokma arabası alan kişi kendini lokmacı zannetmekte tatlı nasıl yapılır nasıl dağıtılır hakkında hiçbir şey bilmeden üretim yapmaktadırlar.

Elbette bu tür firmalar Buca lokma firmasının temsiliyetine sahip değildirler. Ama bu tür firmaların varlığı da sektörde olumsuz bir imajın oluşmasına neden olabilmektedir. Tek amaçları günü kurtarmak olan bu firmaları ayırt etmeniz için size birkaç ipucu verelim. Lokma firması seçiminde ilk olarak çevrenizdekilere sormanız bu tür firmalardan korunmada bir etken olabilmektedir. Çünkü bu tür firmalar ile çalışan birisi nasıl bir üretim yaptıklarını görmektedirler. Kendilerinin memnun kalmadıkları bir firmayı da çevresine önermeleri beklenemez.

Bu tür firmaların herhangi bir yasal evrakı da bulunmamakta dolayısı ile bu da ayırt edici bir özellik olmaktadır. Ne bir maliye kaydı ne de gıda ve tarım bakanlığından izin almayan Buca lokma firmaların evraklarını kontrol ederek de kendinizi koruyabilirsiniz. Her yerden kazanç peşinde koşturan bu firmaların açgözlülükleri aynı zamanda en büyük zaafları olabilmektedir. Vergi vermemek için maliye kaydı açtırmayan bir firmadan vergi levhası istediğinizde size söyleyebilecek hiçbir mazereti olmayacaktır.

Bizim gibi yasal firmalar ise vergisini, sigortasını ve bütün kontrollerini sürekli olarak zamanında yaparak İzmir lokma firmasının nasıl olması gerektiğini göstermektedir. Dürüstlük ve güven anlayışı ile müşteriye yaklaşımında farklılık yaratan bir firmayız. Bizimle çalışmanın farkını yaşayanlar bizim bir numaralı reklamcımız olmaktadırlar.

 

Buca lokma

2018-01-05T15:18:20+00:0018/03/2015|Buca Lokmacı|

Bir yorum

  1. Şaziment 15:28 de 24/10/2017 - Yanıtla

    Süper lokma dağıtımı. Çok güzel ve leziz lokmalardı

Siz de fikrinizi belirtin