Bostanlı lokmaBostanlı lokma firması demek hijyen demektir, lezzet demektir, hız demektir. Bütün bunları gerçekleştiren sadece bir firma bulunmaktadır. Yılların deneyim ve tecrübesi ile Bostanlı halkına en iyi hizmeti vermek için varız. En iyi hizmeti vermek için gereken ilk koşulda en iyi ustaya sahip olmaktır. Firmamızın kuşaklar boyu gerçekleşen eğitim serüveni bugünlerde kendisini zirvede yer alması ile neticelenmiştir.

En iyi üretimin ikinci şartı da kullanılan hammaddenin niteliğidir. Bostanlı lokma firmasının kullanmış olduğu ürünler alanında kendini ispatlamış kalitesinden hiçbir şüphe duymayacağımız ürünlerdir. Bu ürünler yılların deneyimi ile seçilmiş olup herhangi bir kalite düşüklüğünde hemen daha kaliteli ürünle çalışılmaya başlanmaktadır. Ayrıca kaliteli ürünlerin kendi arasında da lokma tatlısına uygunluk ve en iyi sonuç vereni bulmak da bizim işimizdir.

Bostanlı Lokma Firması

Bostanlı’da lokma dağıtımı yaptırmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız bize ulaştığı andan itibaren yapacaklarımızı burada da yazalım. Böylece söz uçar yazı kalır misali bir taahhüt olsun. Bizimle telefonda bir anlaşmaya vardığınızda ki sizden başkaca bir garanti beklemiyoruz. Yani bir sözünüzle istediğiniz yerde lokma dağıtımına hazır halde bekliyoruz.

Anlaştığımız sayıda İzmir lokma yapımı için gereken malzemeleri bu süreçte tedarik ederek, lokma dağıtımının yapılacağı gün hamurumuzu hazırlayarak dağıtım yerine doğru yola çıkıyoruz. Dağıtım yerine en az yarım saat öncesinden ulaşmış bulunuyoruz. Sizin işaretinizle lokma dağıtımını temiz bir şekilde yapıyoruz. İşimiz bittikten sonra çevre temizliği gerekiyorsa yapıyor ve oradan ayrılıyoruz.

Bostanlı Lokmacı

Bostanlı’da lokmacı arayışında olan kişilerin kafasında hep aynı soru işareti vardır. Acaba nasıl bir firma gelecek, yapacağı dağıtım hizmeti güzel olacak mı? İnsanlar bu hizmetten memnun kalacaklar mı? İşte bu soruları şansa bırakmadan size nasıl güzel bir firma seçebileceğinizi söyleyelim. Her şey bir yana firma seçiminde ilk olarak yasal bir firma ile çalışmanız memnuniyetinizin yarısını sağlayacaktır.

Bostanlı’da korsan firmaların pek bir şansları yoktur. Çünkü burada adları çıkmış olup kimin korsan kimin yasal firma oldukları çok iyi bilinmektedir. Fakat her yasal firmanın güzel bir dağıtım yapacağı diye bir kural da bulunmamaktadır. Bu yüzden firmanın referansları size bir fikir verecektir.

Sizin de Bostanlı lokma firmasına ihtiyacınız varsa ilk olarak yasal bir firma olup olmadığına bakmanız sizin açınızdan da faydalı sonuçlar doğuracaktır. Her şeyden önce olumsuz her hangi bir durumda iyilik yapayım derken kötülük yapmış olmayacaksınız. Ayrıca vermiş olduğunuz para vergi ve SSK gibi birçok insanın faydalandığı yerlerde kullanılacaktır.

Bostanlı lokma dökümünde hijyen

Bostanlı lokmaPek çok Bostanlı lokma firması içerisinde bizi tercih etmeniz için bir diğer sebep te sağlıklı ve temiz bir üretim gerçekleştirmemizdir. Her üretim sonrasında bütün kullanılan kap ve kacaklar güzelce yıkanmakta ve bir sonraki üretim anı geldiğinde de tekrar gözden geçirilmektedir. Çalışanlarımız her zaman için eldiven ve bone kullanmakta ayrıca iş giysileri de tertemiz olmaktadır. Çalışanlarımız halk sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup gerekli eğitimleri almışlardır.

Bostanlı lokma firması olarak 300 kişilik lokmayı 200 TL, 400 kişilik lokmayı 250 TL ve 1000 kişilik lokmayı 500 TL gibi rakamlarla sunmak için gereken özveriyi yapmaktayız. Herkesin rahat rahat hayır işleyebilmesi için bir destek de biz vererek uzun yıllar boyu zam yapmadan üretimlerimizi gerçekleştirdik.

Bostanlı’da Lokma Nasıl Dağıtılmalı

Bostanlı’da lokma dağıtımı her şeyden önce sağlıklı ve temiz bir şekilde yapılması sağlanmalıdır. Bunu da yapacak olan lokma firması denetleyecek olanda hayırsever vatandaşlarımızdır. Hayırsever vatandaşlarımız derken bizimle anlaşmış olan hayır için lokma dağıtımı yaptıran kişiden bahsediyoruz.

Biz şimdiye kadar belki binlerce lokma dağıtımı yaptık fakat şimdiye kadar yapmış olduğumuz bütün dağıtımlarda hayırsever vatandaşlarımızın aktif olarak bir denetim yapmasına çok az rast gelmişizdir. Genelde insanlar lokma dağıtımını bize bırakmakta ve tam bir güven sergilemektedirler. Elbette güven önemli ve güzel bir şeydir. Fakat bir denetim yapılması bizimde içimizi oldukça rahatlatacaktır.

Bostanlı’da Lokma Firması Faaliyetleri

Bostanlı’da lokma firması olarak çeşitli değişik sunumlar yapmaktayız. Bunlar arasında pilav dağıtımı, helva dağıtımı ve aşure dağıtımı farklı alternatif sunumlar olarak yer almaktadır. Bütün faaliyetlerimizde kullanmış olduğumuz malzemelerin birinci sınıf olmasına özen gösteriyoruz.

Hangi tür bir hizmet alacağınızı bize önceden belirtirseniz gereken hazırlığı yapıp size birinci sınıf bir hizmet sunuyoruz. Örneğin etli pilav dağıtımı hizmeti almak istediğinizde önceden eti ve pilavı ayrı ayrı hazırlayıp dağıtım yerinde buluşturarak hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Sizde ister lokma dağıtımı isterseniz de farklı sunumlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bostanlı lokma