Bostanlı lokma firması demek hijyen demektir, lezzet demektir, hız demektir. Bütün bunları gerçekleştiren sadece bir firma bulunmaktadır. Yılların deneyim ve tecrübesi ile Bostanlı halkına en iyi hizmeti vermek için varız. En iyi hizmeti vermek için gereken ilk koşulda en iyi ustaya sahip olmaktır. Firmamızın kuşaklar boyu gerçekleşen eğitim serüveni bugünlerde kendisini zirvede yer alması ile neticelenmiştir.

En iyi üretimin ikinci şartı da kullanılan hammaddenin niteliğidir. Bostanlı lokma firmasının kullanmış olduğu ürünler alanında kendini ispatlamış kalitesinden hiçbir şüphe duymayacağımız ürünlerdir. Bu ürünler yılların deneyimi ile seçilmiş olup herhangi bir kalite düşüklüğünde hemen daha kaliteli ürünle çalışılmaya başlanmaktadır. Ayrıca kaliteli ürünlerin kendi arasında da lokma tatlısına uygunluk ve en iyi sonuç vereni bulmak da bizim işimizdir.

Bostanlı lokma dökümünde hijyen

Pek çok İzmir lokma firması içerisinde bizi tercih etmeniz için bir diğer sebep te sağlıklı ve temiz bir üretim gerçekleştirmemizdir. Her üretim sonrasında bütün kullanılan kap ve kacaklar güzelce yıkanmakta ve bir sonraki üretim anı geldiğinde de tekrar gözden geçirilmektedir. Çalışanlarımız her zaman için eldiven ve bone kullanmakta ayrıca iş giysileri de tertemiz olmaktadır. Çalışanlarımız halk sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincinde olup gerekli eğitimleri almışlardır.

Bostanlı lokma firması olarak 300 kişilik lokmayı 200 TL, 400 kişilik lokmayı 250 TL ve 1000 kişilik lokmayı 500 TL gibi rakamlarla sunmak için gereken özveriyi yapmaktayız. Herkesin rahat rahat hayır işleyebilmesi için bir destek de biz vererek uzun yıllar boyu zam yapmadan üretimlerimizi gerçekleştirdik.

Sizin de Bostanlı lokma firmasına ihtiyacınız varsa ilk olarak yasal bir firma olup olmadığına bakmanız sizin açınızdan da faydalı sonuçlar doğuracaktır. Her şeyden önce olumsuz her hangi bir durumda iyilik yapayım derken kötülük yapmış olmayacaksınız. Ayrıca vermiş olduğunuz para vergi ve Ssk gibi bir çok insanın faydalandığı yerlerde kullanılacaktır.

 

Bostanlı lokma