Bornova lokmaİzmir’in gökdelenleri ile farklı bir ilçesi olan Bornova’da tarihten gelen bir gelenek olan Bornova lokma tatlısı üretimi ve dağıtımı yapmaktayız. Senelerin verdiği deneyim ve tecrübe ile her bir tanesinden lezzet fışkıran lokmalarımızı Bornova halkının beğenisine sunmaktayız. Modern araç ve gereçlerimizle Bornova’da ulaşılmadık bir nokta bırakmamaktayız. Bornova’da zengini ve fakiri ile bu lezzetten tatmayan kalmamıştır.

İster iş yeri açılışında olsun, ister askerden dönen oğlunuz için olsun, isterse de ölen bir yakınız için Bornova lokma dökümünü büyük bir ciddiyet ve özenle gerçekleştirmekteyiz. Sağlıklı ve lezzetli bir şekilde üretmiş olduğumuz tatlıları son derece ekonomik olarak halkımıza sunmaktayız. Bazı firmaların yaptığı gibi malzemeden çalarak daha ucuza mal edip sözde uygun fiyatlı bir şekilde ortada dolaşmıyoruz. Ya da son derece astronomik rakamlar sunmuyoruz.

Bornova Lokma Firması

Bornova’da lokma dağıtımı birçok firmanın koşarak gittiği yerlerin başında gelmektedir. Burada lokma dağıtımı lokmacı ustası açısından oldukça rahat geçmektedir. Çünkü burada nerede lokma dağıtımı yaparsanız yapın daima bir kalabalığa denk gelmeniz çok yüksek olasılıktır. Buda lokma dağıtımının seri ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Böylece lokmacı işini hemen bitirip başka bir randevusuna daha erken gidebilmektedir.

Bornova halkının belli bir lokma çeşidi tercihi yoktur. İster İzmir lokma olsun isterse de saray lokma onlar için bir farklılık arz etmemektedir. Hayırsever için önemli olan Bornova lokma firmasının işini düzgün yapmasıdır. Düzgün bir lokma dağıtımı da kısaca sağlıklı ve temiz bir üretim ile başlayıp, temizliğin korunarak yapıldığı bir dağıtımdır.

Bornova’da Lokma Dağıtım Fiyatı

Bornova’da lokma dağıtımının fiyatı İzmir merkezle birebir aynıdır. Çünkü burası İzmir merkezine en yakın hatta iç içe geçmiş bir ilçe sayılmaktadır. Lokma dağıtım fiyatları genelde oldukça uygun olup herkesin rahatlıkla bu hizmetten yararlanmasını sağlamaktadır.

Bornova’da dağıtım fiyatlarının bu kadar uygun olmasına karşın bazı firmaların ucuz lokma dağıtımı yapıyoruz diye hala ortalıkta gezmesi bize çok anlamsız gelmektedir. Çünkü arada derin bir uçurum bulunmamaktadır. Fakat biraz yakından inceleyince bu firmaların gerçekte hiçte ucuza iş yapmadıkları anlaşılmaktadır.

Bornova Lokmacısı

Bornova lokmaBornova lokmacısı olarak burada yaklaşık 30 yıldan beri faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli ve sağlıklı bir lokma dağıtımı dendiğinde ilk akla gelen firmalardan birisiyiz. Bu çalışma anlayışı da bizi zirveye taşımıştır.

Bornova lokmacısı olmak her ne kadar çok istenen bir şey olsa da gerçekte bunu yerine getirmek oldukça zordur. Çünkü buranın insanı verdikleri paranın karşılığında düzgün bir hizmet almak isterler. Düzgün bir hizmet vermek içinde ustanın çok iyi olması, çalışanların çok dikkatli olması gerekir. Dağıtımın tüm aşamasında azami temizlik kurallarına uymak gerekir.

Bornova lokma ne zaman dökülür

Firmamız çok uzun yıllardan bu zamana kadar lokma üretimini gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken de her zaman için en iyi firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir. Bornova lokma daima ustalarını eğitmiş işin bütün inceliklerinin babadan oğula devredilmesi sağlanmıştır. Sonradan aramıza katılan ustalarımıza da ayrıca dikkat edilmesi gereken noktalar belirtilmiştir. Firmamız aynı zamanda en iyi malzemeleri kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Değişik süsleme elemanları ile sunmuş olduğumuz Bornova lokma tatlılarının lezzeti vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Bir kere bizim tatlının tadından bakan başka bir lokmayı kolay kolay beğenmemektedir.  Ustalarımızın hünerli ellerinden çıkan lezzet şölenleri halkımızın damağını çatlatmaktadır.

Bornova lokma firması olarak nişan törenlerinizde, sünnetlerinizde, askerden dönen oğlunuz için, bir dileğinizin gerçekleşmesinden dolayı, ölen yakınlarınızın arkasından yada iş yeri açılışlarınızda itina ile lokma dökümü ve dağıtımı yapmaktayız. Sizde bu lezzetin tadına bakmak ve yakınlarınızla paylaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmektir.

Bornova Lokma Dağıtımında Uyarılar

Bornova lokma dağıtımı yaptıracak vatandaşlarımıza birkaç uyarımız olacaktır. Burada hayır için lokma dağıtımı yapacak firma arayışınızda hiçbir şekilde merdiven altı ya da korsan firmalara prim vermeyin. Eğer paranızı sokağa atmak istemiyorsanız böylesi bir yola başvurmayın.

Lokma dağıtımında yasal yükümlülüklerini yerine getiren firmalar ile çalışmaya özen gösterin. Bu şekilde hiçbir zaman mağdur olmayacaksınız.

Lokma dağıtımının her aşamasını denetleyebileceğiniz, şeffaf firmalar ile çalışmaya özen gösterin.

Biz yasal, vergisini, sigortasını yatıran işini düzgün yapan bir firmayız. Sizde hayır için paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızdan numaramıza ulaşarak bizi arayabilirsiniz.

Bornova lokma