Bornova lokma

Bornova lokma

İzmir’in gökdelenleri ile farklı bir ilçesi olan Bornova’da tarihten gelen bir gelenek olan Bornova lokma tatlısı üretimi ve dağıtımı yapmaktayız. Senelerin verdiği deneyim ve tecrübe ile her bir tanesinden lezzet fışkıran lokmalarımızı Bornova halkının beğenisine sunmaktayız. Modern araç ve gereçlerimizle Bornova’da ulaşılmadık bir nokta bırakmamaktayız. Bornova’da zengini ve fakiri ile bu lezzetten tatmayan kalmamıştır.

İster iş yeri açılışında olsun, ister askerden dönen oğlunuz için olsun, isterse de ölen bir yakınız için Bornova lokma dökümünü büyük bir ciddiyet ve özenle gerçekleştirmekteyiz. Sağlıklı ve lezzetli bir şekilde üretmiş olduğumuz tatlıları son derece ekonomik olarak halkımıza sunmaktayız. Bazı firmaların yaptığı gibi malzemeden çalarak daha ucuza mal edip sözde uygun fiyatlı bir şekilde ortada dolaşmıyoruz. Ya da son derece astronomik rakamlar sunmuyoruz.

Bornova lokma ne zaman dökülür

Firmamız çok uzun yıllardan bu zamana kadar lokma üretimini gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken de her zaman için en iyi firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir. Bornova lokma daima ustalarını eğitmiş işin bütün inceliklerinin babadan oğula devredilmesi sağlanmıştır. Sonradan aramıza katılan ustalarımıza da ayrıca dikkat edilmesi gereken noktalar belirtilmiştir. Firmamız aynı zamanda en iyi malzemeleri kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Değişik süsleme elemanları ile sunmuş olduğumuz İzmir lokma tatlılarının lezzeti vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Bir kere bizim tatlının tadından bakan başka bir lokmayı kolay kolay beğenmemektedir.  Ustalarımızın hünerli ellerinden çıkan lezzet şölenleri halkımızın damağını çatlatmaktadır.

Bornova lokma firması olarak nişan törenlerinizde, sünnetlerinizde, askerden dönen oğlunuz için, bir dileğinizin gerçekleşmesinden dolayı, ölen yakınlarınızın arkasından ya da iş yeri açılışlarınızda itina ile lokma dökümü ve dağıtımı yapmaktayız. Sizde bu lezzetin tadına bakmak ve yakınlarınızla paylaşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmektir.

 

Bornova lokma

2018-01-05T15:17:00+00:0004/04/2015|Bornova Lokmacı|

Bir yorum

  1. İnci 15:30 de 24/10/2017 - Yanıtla

    Uzun zamandır yediğim en güzel lokmalardı. Ellerinize sağlık usta.

Siz de fikrinizi belirtin