Balçova lokma firması olarak çeyrek asırdan beri yürütmüş olduğumuz faaliyetlerimiz içerisinde İzmir lokma, İzmir saray lokma, pilav dağıtımı ve helva dökümü gibi hizmetleri birinci sınıf olarak sunmaktayız. Lokma dağıtımında da birinci sınıf bir hizmet mi olur demeyin. Lokma tatlısı basit gibi görünen ama üretiminde oldukça büyük özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Eğer bu işe yıllarınızı vermemiş iseniz veya bu işin eğitimini almamış iseniz lokma sunumu yapayım derken hamur sunumu gerçekleştirirsiniz.

Piyasada ortada dolana onlarca firma İzmir lokma dökümü yapıyoruz diye ortalıkta dolanmalarına rağmen ne yazık ki gerçek lokma dökümü ile bir alakaları bulunmamaktadır. Sadece lokma araçlarına sahip bu firmaların lokma üretimi hakkında en ufak bir fikri dahi yoktur. Bir ilan veya Google reklamı ile edinilen müşteriler sayesinde hiç gitmedikleri bir bölgede lokma dökümü yapmakta bir daha da o bölgeye girememektedirler. Balçova lokma firması olarak uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile son derece lezzetli ve sağlıklı lokmalar üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Balçova Lokma Firması

Balçova’da lokma döktürmek isteyen kişilerin kendilerini temsil edecek olan lokma firması seçiminde biraz daha özenli olmaları gerekir. Ben lokmayı bedavaya dağıtıyorum nasıl bir dağıtım olursa olsun beni ilgilendirmez denmemelidir. Bunun içinde biraz lokma firmaları hakkında biraz da lokma tatlısının yapımı hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Lokma firmalarının geçmişi çok eskiye dayanmaz bundan on yıl öncesinde en fazla birkaç tane olan firma sayısı bugün yüzlerle belki de binlerle ifade edilmektedir. Lokma firmaları mobil araçların gelişimi ile birlikte sayısında önemli bir artış görüyoruz. Mobil araçların lokma fiyatını düşürmesindeki etki ve dağıtımın daha rahat yapılmasını sağlamasında bunda bir pay vardır.Balçova lokma

Balçova Lokmacısı

Balçova’da lokma dağıtımını birinci sınıf malzemelerle el değmeden yapmaktayız. Burada faaliyet gösteren diğer firmaların aksine sağlınız bizim için önemlidir. Bu yüzden de bütün dağıtımlarımızda en taze ve kaliteli ürünleri kullanmaya özen göstermekteyiz. Balçova lokmacısı olarak hayırsever vatandaşlarımıza uygun fiyatlı çözümler sunmaktayız.

Balçova lokma firmaları içerisinde son zamanlarda ortaya çıkan korsan firmaların varlığı rahatsız edicidir. Biz bunları elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza anlatmaya gayret ediyoruz. Fakat son tahlilde insanların bu firmalarla çalışmasına da bir şey diyemeyiz. Sadece şu uyarıyı yapmakla yetinelim bu firmalarla çalışmanız halinde ne hayrınız yerine tam olarak ulaşacak ne de vermiş olduğunuz paranın karşılığını alamayacaksınız.

Balçova Lokma Fiyatı

Balçova’da lokma dağıtımının fiyatı İzmir lokma dağıtımı ile aynıdır. Bazı firmaların ilçenin konumundan dolayı yüksek fiyat istemeleri haksız bir durumdur. Burada veya Buca’da lokma dağıtımı aynı hizmet kalitesi ile gerçekleşmektedir. Söylenenin aksine İzmir’in diğer ilçeleri ile arada bir kalite farkı söz konusu değildir.

Balçova’da lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımıza ilk sorduğumuz soru kaç kişilik bir lokma dağıtımı düşündükleridir. Çünkü bu lokmanın fiyatını belirleyen ana unsurdur. En az 300 kişilik bir lokma dökümü yapmakta olup üst sınır bulunmamaktadır. Elbette bir gün içerisinde dağıtılabilecek rakam bellidir. Fakat haftalık lokma dağıtımlarımızda şimdiye kadar oldukça sık rastlanan bir durumdur.

Balçova lokma modern sunumu ile dikkat çekiyor

İzmir lokma tatlısının kökeni Osmanlı imparatorluğuna kadar uzanmakta hatta daha eskilere gitmektedir. Balçova lokma firması olarak bu geleneksel lezzeti modern dokunuşlarla tüketiciye sunmaktayız. Nedir bu modern dokunuşlar derseniz geleneksel lokma tatlısı yağda kızartılan lokmanın üzerine şerbet dökülerek sunulmasıdır. Biz ise isteğe bağlı olarak çikolata soslu, antep fıstıklı, fındıklı, Hindistan cevizli gibi seçenekler sunmaktayız. Yeni nesil genç kuşaklar özellikle çikolata soslu sunumlarımıza bayılmaktadırlar.

Modern, sağlıklı ve kaliteli sunumlarımızı çeşitli ilahiler, dualar veya müzik eşliğinde sunmaktayız. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz bütün hijyen kurallarını harfiyen uygulamaktadır. Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz bütün malzemeler birinci sınıf olup son derece tazedir. Sağlık bakanlığı olmayan hiçbir ürün kullanılmamaktadır. Şekerimiz şeker pancarından elde edilmekte olup hiçbir şekilde glikoz şurubu gibi yapay ürünler kullanılmamaktadır.

Sizde eğer birinci sınıf, el değmeden hazırlanan, sağlıklı ve lezzetli bir lokma dağıtımı yaptırmak isterseniz İzmir lokma iletişim sayfamızdan bizimle temasa geçiniz.

Baloçova lokma