Aliağa lokmaAliağa lokma dağıtımı yaptırmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız ne yazık ki buraya hizmet veren firma bulmakta güçlük çekmektedirler. Aliağa İzmir kenti ile bütünleşmesine rağmen şehir merkezine olan mesafesi bir hayli fazladır. Bu yüzden de pek çok lokma firması buraya gelmek istememektedirler. Mesafenin fazla olması hem yakıt ücretinin fazla olmasına yol açmaktadır. Hem de lokmacının zaman kaybını oldukça arttırmaktadır.

Lokmacı için en önemli mesele zaman kaybının çok fazla olmasıdır. Çünkü bir lokmacı geçimini sağlamak için günde en az iki veya üç lokma dağıtımı yapmak zorundadır. Buradan da anlayacağınız gibi bir lokma dökümünde lokmacının kazancı çok fazla olmamaktadır. Günde iki lokma dağıtımı yapan bir firma ise ancak varlığını devam ettirebilir.

Aliağa’nın kente olan uzaklığı bir sorundur fakat bir diğer sorunda burada faaliyet gösteren yerleşik firmaların dağınık, baştan savma iş yapmalarıdır. Bu firmaların nasıl olsa buraya gelmez burada ne yapsam yenilir yutulur demelerinin bir sonucu olarak Aliağa halkı farklı arayışlar içerisine girmektedirler.

Aliağa Lokma Firması

Aliağa lokma firması olarak siz hayırseverlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İzmir lokma, saray lokma, helva dökümü ve pilav dağıtımı gibi hizmetlerimizi çok ekonomik fiyatlarla Aliağa halkına sunmaktayız. Kaç kişilik ve ne zaman olması çok önemli olmamakta sizin isteğiniz belirleyici olmaktadır. İster yüz kişilik ister beş yüz kişilik isterseniz de bin kişilik olsun birinci sınıf bir hizmet veriyoruz.

İzmir lokma tatlısı imalatı büyük bir özen ve dikkat isteyen bir iştir. Eğer yeterli deneyim ve beceriniz yoksa bu işin altından kalkamazsınız. Aliağa lokma firması olarak uzun yıllardan beri yapmış olduğumuz lokma üretimlerimizi gezici araçlarımızla İzmir’in her tarafına taşımaktayız. Son model araçlarımızla tam teşkilatlı bir mutfakta olması gereken her şeye sahip bir şekilde İzmir’in bütün cadde ve sokaklarında lokma dökümünü gerçekleştirmekteyiz.

Bu modern araç ve gereçlerle işin yürüdüğünü sanan pek çok kişi de Aliağa lokma firması olarak ortalıkta gezmekte ve çok kötü lokma üretimlerini halka sunmaktadırlar. Oysa yukarıda da söylediğimiz gibi bu iş sadece aletlerin yaptığı bir iş değildir. Hangi malzemeden ne kadar konulacak hamur ne kadarlık bir süre karılacak, hamurun kızartma süresi ne kadardır, şerbetin kıvamı ve ısısı nasıl olmalıdır gibi konulara hakim olunması gereklidir. Bu da ancak İzmir lokma üretimine yıllarını vermiş veya bu konuda eğitim almış insanlarla mümkündür.

Aliağa Lokmacısı

Aliağa lokmaİzmir lokma dökümü yaptırmak isteyen kişi hayır işlemek isteyen kişidir. Ehil olmayan ellerde yapılan lokma dökümü ise istenmeyen sonuçlara yol açacağı için yapılan hayır işinin hiçbir anlamı kalmamaktadır. Hele ki korsan firmalarla yapmış olacağınız lokma dökümü çeşitli sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir. Bu yüzden güvenilir işini iyi yapan firmalarla çalışmanız hem paranızın boşa gitmemesi demek hem de başınızın ağrımaması demektir.

Aliağa lokmacısı olmak hiç kolay değildir. Buranın İzmir’e olan uzaklığı bundan dolayı artan yakıt maliyeti, oluşan zaman kaybı bütün bunlar lokma firmasının sırtında bir yüktür. Bu yükten kurtulmanın hiç kimseye zarar vermeden bir yolunu araştırdık ve şu sonuca vardık. Burada hayır için lokma dağıtımı yaptıracak vatandaşlarımızı aynı güne denk getirmeye çalıştık. Bunun sonucunda da aynı gün içerisinde Aliağa’nın çeşitli yerlerinde lokma dağıtımı yaparak hem biz zarar etmedik. Hem de hayırsever vatandaşlarımızın istekleri de yerine gelmiş oldu.

Aliağa’da Lokma Dağıtımı

Aliağa’da lokma dağıtımı yukarıda da söylediğimiz gibi mesafe en büyük problemdir. Bizim bu sorunu her iki tarafında yararına olacak şekilde nasıl çözdüğümüz anlattık. Fakat her firma bizim gibi düşünmemekte onlar da farklı çözümler üretmektedir. Burada onların nasıl bir çözüm bulduklarını değil çözüm diyerek insanları kandıranlardan bahsedelim.

Bazı firmalar ucuz Aliağa lokma fiyatı verdiklerini yazmakta ya da dillendirmektedirler. Gerçekte bu kadar maliyetin yüksek olduğu bir yerde nasıl ucuza hizmet verebilmektedirler. Bu firmalar ya ikinci sınıf bir malzeme kullanarak maliyeti düşürmeye çalışmaktadırlar. Buda lokmanın tadının kötü olmasının yanı sıra sağlık problemleri de ortaya çıkarmaktadır. Bir diğer yöntemleri ise eksik hizmeti tam vermişler gibi sunmaktır.

Aliağa’da Hizmet Sunumu

Aliağa’da kaliteli ve güzel bir lokma dağıtımı için adres bellidir. Biz size birinci sınıf bir lokma dağıtım hizmetini oldukça uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bizim için tek sorun günlerin ayarlanmasıdır. Eğer siz kendi aranızda birleşip toplu bir lokma dağıtımı ayarlarsanız bizim için daha iyi olur.

Bizimle anlaşan hayırsever vatandaşımızdan istediğimiz tek şey dağıtım anında orada bulunmasıdır. Bu şart değildir fakat onun içinin rahat olması nasıl bir dağıtım yapıldığını kendi gözleri ile görmesi açısından önemlidir. Sizde bu güzel hizmetten yararlanmak istiyorsanız İzmir lokma iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Aliağa lokma